İSTANBUL İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

İstanbul'da satmak istediğiniz tüm ikinci el eşyalarınız, için iletişim numaralarımızdan ya da "RESİM YOLLA" butonuna tıklayarak whatsapp üzerinden bizimle irtibata geçebilir, fotoğraflarını ve ürün bilgilerini tarafımıza göndermeniz durumunda profesyonel ekibimiz tarafından gerekli incelemeleri hızlıca gerçekleştiriyor ve 5 dakika içerisinde size fiyat teklifimizi sunuyoruz.
Fiyatı uygun bulmanız durumunda adresinize gelerek ikinci el eşyalarınızı nakliye ekibimiz ile birlikte özenle evinizden alıyor ve ödemenizi peşin olarak yapıyoruz.
İstanbul'da yer alan tüm semtlere ve bölgelere nakliye hizmetimiz mevcut olup sizi hiç yormadan ve uğraştırmadan antika eşyalarınızı kapınızdan teslim alıyoruz.
Haftanın 7 günü sabah 09:00 akşam 24:00 saatleri arasında tüm soru ve ikinci el eşya satış tekliflerinizi değerlendiriyoruz. Bu saatler dışında göndermiş olduğunuz antika ve 2. el eşya bilgileriniz bir sonraki gün sabah 09:00'da değerlendirmeye alınıp tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanmaktadır.

Siz de İstanbul'da oturuyor ve ikinci el eşyalarınızı satmak istiyorsanız, günün her saati aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca bünyemizde bulunan birbirinden değerli ikinci el ve antika eşyalarımızı satın almak için de bize aşağıdaki numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp iletişim hattımız: 0539 790 36 34   Mesai saatlerimiz: 09:00 - 24:00

Siz de ikinci el ve antika eşyalarınızı satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir