İkinci el eşyanızı satarken sorun mu yaşıyorsunuz?

Elinizdeki ürünlerin incelemesinin yapılabilmesi için eğer yakınsanız direkt adresinize gelip inceleyebiliriz. Fakat en hızlı ve efektif yol olarak ürünlerinizin resimlerini bize 0539 790 36 34 nolu Whatsapp hattı üzerinden ya da bilgi@misketantik.com mail adresine göndermeniz durumunda 5 dakika içerisinde size dönüş sağlıyoruz.
Tarafımıza göndermiş olduğunuz resimler uzman ekiplerimizce incelenir ve size 5 dakika içerisinde fiyat teklifi sunulur. Fiyat teklini kabul etmeniz durumunda nakliye ekibimiz ürünleri almak için adresinize geliyor. Bu süreçte herhangi bir nakliye ve hamaliye ücreti ödemiyorsunuz.
Misket antik olarak hedefimiz, nadir ve görsel olarak albenisi olan, tarihi hatıralara sahip ve dönemini yansıtan eşyaları bünyemize katmaktır. Bu noktada ağırlıklı olarak antika ve ikinci el mobilya ürünlerine ağırlık vermek olup, obje, saat, halı-kilim, avize, tablo, pikap, heykel, bronz eşya, seramik, porselen gibi ürünler de satın almaktayız. Burada dikkat ettiğimiz nokta ise sizlerden satın aldığımız ürünler en kısa sürede yeni sahiplerine ulaştırabilmektir. Bu noktada deneyimli ekibimiz antika ve ikinci el eşyalarınızı titizlikle değerlendirip size dönüş sağlamaktadır.
Misket antik, İstanbul'daki tüm ilçelerde hizmet vermekte olup kısa sürede tüm Türkiye'de antika ve ikinci el eşyalarınızı değerinde satmanızı sağlayacak adımlar atacaktır. Şimdilik İstanbul içi Anadolu ve Avrupa yakasında haftanın 7 günü sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Ayrıca bizlere whatsapp üzerinden haftanın 7 günü sabah 09:00 akşam 24:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
Satacağınız antika ve ikinci el eşyanızın fiyatını yükselten en büyük etkenler eşyalarınızın nadir olması ve kozmetik olarak çok iyi durumda olması ile alakalıdır. Her eski eşya antika olamayacağı gibi eski olduğu halde kullanılamaz durumda olan eşyaların da değerleri düşük olmaktadır.